Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 150,00 zł

Skórzane paski do zegarka

Nieprzeciętna estetyka, wysoka trwałość i doskonała jakość wyrobu charakteryzują dostępne w naszej ofercie skórzane paski do zegarków. Wykorzystany do ich wyrobu materiał odznacza się nieprzeciętną wytrzymałością na przetarcia, dzięki czemu przez długi czas sprawdza się w eksploatacji. Przy zachowaniu swoich właściwości nie powoduje dyskomfortu. Materiał wyróżnia się bowiem szczególną miękkością, dzięki optymalnie wygarbowanej skórze. Dzięki czemu nie obciera nadgarstka i dobrze się na nim układa.

W naszym asortymencie dostępne są skórzane paski do zegarków damskich oraz męskich w naturalnych odcieniach i bardziej finezyjnych barwach. Produkty występują w modelach o gładkiej fakturze oraz w wersjach z wyraźnie stylizowaną strukturą, np. skóry jaszczurki, jak też z innego rodzaju elementami dekoracyjnymi (dziurki, podkładki, przeszycia).

Posiadamy w asortymencie modele w różnych wariantach szerokości z równomiernie rozmieszczonym dziurkami. Dzięki temu użytkownik może indywidualnie dostosować go do wielkości nadgarstka. W ofercie dostępne są także modele o niestandardowych rozmiarach oraz dedykowane do nietypowych zastosowań.

Skórzane paski do zegarków damskich i męskich mają ogromny wpływ na wygląd oraz prezentacje czasomierza. Dlatego oferujemy szeroki wybór tych akcesoriów. Wśród nich można znaleźć te na cieńszym lub grubszym pasku z metalową klamrą w kolorze srebrnym lub złotym.

W naszym asortymencie znajdziecie również modele z podkładką, które izolują czasomierz od nadgarstka. Dzieje się tak, ponieważ jego tarcza w całości znajduje się na podkładce. Takie rozwiązanie sprawia, że koperta nie uwiera użytkownika.

Oferujemy produkty wysokiej jakości, nasze skórzane paski do zegarków męskich i damskich wykonywane są ze skóry bydlęcej, jaszczurki i wielu innych. Dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe również podczas intensywnej eksploatacji, która związana jest z jego codziennym noszeniem.

Należy pamiętać, że paski skórzane do zegarka wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Możemy robić to poprzez przecieranie ich ściereczką z mikrofibry w ten sposób można skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Kilka razy do roku powinno się również nałożyć odpowiednie preparaty konserwujące chroniące przed mikropęknięciami.

Warto także pamiętać, że zegarek na pasek jest lżejszy niż model z bransoletą, a także często wydaje się bardziej elegancki. Ogromną zaletą tych czasomierzy jest także łatwość jego wymiany, w ten sposób możesz nadawać mu nowy charakter kiedy tylko chcesz. Co więcej nie ulegają one zarysowaniom tak, jak dzieje się to w przypadku stalowej bransolety.

Jest 180 produktów.

Pokazano 1-15 z 180 pozycji

Aktywne filtry