Czapki damskie

Uznawane za jeden z najpopularniejszych akcesoriów, z którym nie chcemy się rozstawać zimą. Czapki damskie pozwalają wyrazić styl, a jednocześnie ochronić głowę przed mrozem.

Doskonale sprawdzą się podczas wyjazdu na narty, spaceru z dziećmi, jak również do noszenia na co dzień. Czapki, są bardzo wygodne, nie zsuwają się podczas noszenia i nie uwierają, dzięki czemu można czuć się komfortowo przez cały dzień.

Kupując nakrycie głowy warto wybrać wełniane, ponieważ materiał ten posiada mnóstwo zalet, które znacznie zwiększą Twój komfort. Przede wszystkim ich cechą charakterystyczną są bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki nim czapki damskie ochronią nawet przed silnym wiatrem i zapewnią ciepło podczas dużego mrozu.

Ponadto posiadają również doskonałe właściwości higroskopijne. Szybko odprowadzają wodę i redukują nieprzyjemne uczucie wilgoci, dlatego doskonale sprawdzą się na stoku oraz podczas uprawiania innych sportów zimowych.

Ogromną zaletą jaką posiadają eleganckie czapki damskie jest również to, że są one odporne na zagniecenia i odkształcenia.

Oprócz czapek oferujemy także kapelusze damskie wełniane oraz filcowe. Podobnie, jak inne nakrycia łowy wykonane z tego materiału cechują je dobre właściwości termoizolacyjne oraz wysoka higroskopijność.

Kapelusze damskie wełniane mają również właściwości antystatyczne, dzięki którym nie osiadają się na nich pyłki, ani kurz. Co więcej materiał użyty do ich produkcji jest także hipoalergiczny, dlatego nie uczula i nie podrażnia skóry jak mogłoby się to dziać w przypadku nakryć głowy wykonanych z innego materiału.

Natomiast kapelusze damskie filcowe są niezwykle eleganckie, szczególnie jeśli zdecydujemy się je zestawić z torebką wykonaną z tego samego materiału. Ogromną zaletą filcu jest jego sztywność, dzięki której wykonane z niego produkty nie ulegają odkształceniom i można nosić je przez długi czas.

Kapelusze filcowe doskonale sprawdzą się dla kobiet w każdym wieku zarówno młodych, jak i starszych. Prosta forma przyozdobiona ciekawymi dodatkami pozwala uzyskać niepowtarzalne nakrycie głowy i elegancką stylizację.

Oferujemy kapelusze wełniane i filcowe w różnych kolorach i wzorach. Znajdziecie również te o fantazyjnych kształtach, które doskonale sprawdzą się dla odważnych i oryginalnych kobiet. Szeroki wybór nakryć głowy w naszej ofercie został stworzony z myślą o aktywnych, ale również eleganckich kobietach, które chcą połączyć ze sobą dobry gust i funkcjonalność.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz