Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 260,00 zł

Kapelusze słomkowe

Są obowiązkowym dodatkiem podczas relaksu na plaży, ale także doskonałym sposobem na ochronę głowy przed intensywnym słońcem również w mieście. Słomkowe kapelusze damskie każdej stylizacji dodają letniego, wakacyjnego charakteru i doskonale prezentują się w zestawieniu z kostiumami kąpielowymi, zwiewnymi sukienkami oraz lnianymi koszulami.

Nieprzeciętny komfort noszenia

Kapelusze słomkowe damskie stały się niezwykle popularnym dodatkiem i to nie bez powodu. Charakteryzuje je lekkość, która przejawia się w samej wadze nakrycia głowy, jak i w formie. Subtelności mogą dodać ażurowe wzory, które często stanowią element ozdobny damskich kapeluszy słomkowych. O komforcie ich noszenia decyduje także przewiewność. Nakrycia zapewniają bowiem odpowiednią cyrkulację powietrza.

Najlepsza ochrona przed słońcem

Kapelusze słomkowe damskie skutecznie zabezpieczają przed promieniowaniem słonecznym. Chronią głowy przed negatywnymi, a czasem wręcz niebezpiecznymi skutkami długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Warto je nosić nie tylko na plaży, ale także spędzając czas na świeżym powietrzu w słoneczny i upalny dzień. Warto też mieć na uwadze, że sporej wielkości ronda rzucają cień na twarz, pozwalając schronić wzrok przed intensywnymi nasłonecznieniem oraz osłaniając skórę twarzy przed nadmiernym wystawieniem na promienie słoneczne.

Stylowy dodatek do stroju

Oferowane przez nas damskie kapelusze słomkowe są doskonałą alternatywą dla kobiet, które lubią przebywać na słońcu, jednak nadal nie przyzwyczaiły się do czapek z daszkiem. W odróżnieniu od tradycyjnych czapek doskonale uzupełnią elegancką stylizację i stworzą doskonały komplet razem z sukienką i sandałami. Takie nakrycie głowy doskonale sprawdzi się dla młodych oraz dojrzałych kobiet.

Nasz sklep oferuje kapelusze słomkowe damskie w różnych kształtach, dzięki czemu każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie. Wśród nich można znaleźć modele plecione, wykonane ze słomki lub papieru ryżowego. Większość z nich posiada również ozdobę w postaci kolorowej wstążki, chustki lub kokardy oplecionej wokół ronda.

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-15 z 78 pozycji

Aktywne filtry