Filtruj według

Cena

Cena

  • 135,00 zł - 145,00 zł

Portfele VIP Collection

Mamy w ofercie eleganckie portfele VIP COLLECTION, które odznaczają się luksusowym charakterem. Zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, z jednej strony miękkich – idealnych do formowania, z drugiej – wytrzymałych, odpornych na codzienną, intensywną eksploatację. Przedmioty te odznaczają się przy tym ekskluzywnym wyglądem, dzięki pieczołowitemu wykonaniu z troską o staranność wykończenia detali.

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo w sekcji VIP COLLECTION portfel damski i męski. Przedmioty odznaczają się wyraźnie luksusowym charakterem, a dzięki bardzo starannemu wykonaniu gwarantują też komfort podczas użytkowania. Wszelkie zamki i zapięcia są bardzo wytrzymałe, a przegrody umiejętnie zaprojektowane, dzięki czemu zwiększają wygodę podczas noszenia oraz korzystania na co dzień. Ponadto VIP COLLECTION to portfele eleganckie, dobrze się prezentujące, a zarazem świadczące dobrze o właścicielu.

Ciekawą propozycją z serii VIP COLLECTION jest wariacja na temat portfela męskiego w postaci niedużej, za to bardzo poręcznej saszetki. Posiada wygodny uchwyt, dzięki któremu noszenie jej nie powoduje dyskomfortu. Ponadto stanowi bardzo pojemne rozwiązanie, umożliwiające swobodne pomieszczenie wszelkich ważnych przedmiotów – w tym dokumentów.

Dbamy o wprowadzenie do tej kolekcji nowych, ciekawych propozycji, dlatego jeżeli poszukujecie Państwo ekskluzywnej galanterii dla siebie lub bliskich, śledźcie regularnie zmiany naszego asortymentu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry